KONST / Litografier / Färglitografi 11919296
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:32:56
300 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)